Literārais vakars kopā ar Alīnu Andrušaiti

17.februāra tiešsaistes literārajā vakarā tikāmies ar ceļotāju, blogeri, ceļojumu aprakstu un stāstu autori un sapņu mednieci Alīnu Andrušaiti no ceļojuma bloga https://sapnumedniece.lv un Sapņu medniece.
Lai arī Alīna profesionāli nav saistīta ne ar tūrismu, ne ar žurnālistiku, viņa ir saņēmusi gada balvu kā žurnāliste tūrismā, turklāt viens no Alīnas pirmajiem ceļojumu aprakstiem uzvarēja žurnāla “National Geographic” stāstu konkursā.
Literārajā vakarā mēs uzzinājām daudz praktisku ieteikumu un noderīgu padomu par to, kas jāņem vērā, lai varētu ceļot gudri, atrodot sev izdevīgākos ceļošanas piedāvājumus. Alīna savā izsmeļošajā stāstījumā laipni dalījās ar mums par savu pieredzi, kā meklēt un atrast aviobiļetes par ļoti pievilcīgu cenu, kā arī iepazīstināja ar daudz un dažādiem noderīgiem resursiem, ko varam izmantot ceļojumu plānošanā, kā arī padalījās ar ieskatu no saviem skaistajiem ceļojumiem un sniedza atbildes uz mūsu jautājumiem.
Sirsnīgs paldies Alīnai par šo brīnišķīgo stāstījumu un to, ka dalījies ar savu ceļošanas pieredzi ar mums, tādējādi iedvesmojot mūs visas sākt sava nākošā sapņu ceļojuma plānošanu!
Liels paldies mūsu krustmāsām – studenšu korporācijai “Gaujmaliete” un studenšu korporācijai “Varavīksne” par atsaucību un piedalīšanos šajā tiešsaistes literārajā vakarā!