Literātajā vakarā virtuāli uzstājās – SkeptiCafe pārstāve Ieva Feldmane-Walmsley

Mums bija patiess prieks, ka 8. decembra tiešsaistes literārajā vakarā pie mums virtuāli viesojās un uzstājās domubiedru grupas SkeptiCafe pārstāve Ieva Feldmane-Walmsley un iepazīstināja mūs ar tik ļoti aktuālo tēmu “Kritiskā domāšana”. Tā kā digitālajā pasaulē ik uz soļa sastopamies ar plašu informācijas apjomu un dažādību, mums katram nepieciešams to racionāli un kritiski izvērtēt, piemēram, no kāda avota šī informācija nāk, cik šis avots ir ticams vai saturā ir atsauces uz kādu racionālu pētījumu utt. Lektores stāstījums mums bija ļoti vērtīgs un lika aizdomāties, cik ļoti būtiski ir domāt kritiski un racionāli, nepārsteigties ar pārsteidzīgiem vispārinājumiem, neticēt bez pierādījumiem un censties neiekrist domāšanas kļūdu lamatās.
Milzīgs paldies Ievai par aizraujošo un izglītojošo stāstījumu un studenšu korporācijai Spīdola par dalību literārajā vakarā!
Vairāk informācijas par kritisko domāšanu un izglītojošie materiāli pieejami domubiedru SkeptiCafe Facebook https://www.facebook.com/skepticafe un mājaslapā: https://skepticafe.lv/
Fotoattēlā varētu būt 7 cilvēki un cilvēki stāv
Līga Lielmane, Lāsma Balceraite un vēl 2 lietotāji